Vokietijos techninės pagalbos teikėjų asociacijoje VBA

Techninės pagalbos susitikimas VBA Goldas 2014 metų lapkričio 10 dieną UAB „Goldas” vadovai, kartu su Lenkijos pagalbos kelyje teikėjų asociacijos Polska Pomoc Drogowa prezidentu Miroslaw Zawadzki, viešėjo pas Vokietijos techninės pagalbos teikėjų asociacijos VBA viceprezidentą Ralf Widliczek, Vokietijos mieste Dortmunde.

Susitikimo metų buvo aptartos trijų valstybių priverstinio transporto priemonių nuvežimo ir saugojimo aktualijos, darbas su asistavimo įmonėmis, kiti svarbūs klausimai.

Ralf Widliczek pasidalino gerąja patirtimi ir pažadėjo ir toliau glaudžiai bendradarbiauti su tikslu gerinti techninės pagalbos kelyje kokybės lygį Lietuvoje.

 
SUSITIKIMO AKIMIRKOS

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”

VBA