VBA Techninės Pagalbos paroda Kaselyje 2015

Paroda VBA Techninės Pagalbos Kaselyje 2015 VokietijojeVBA Techninės Pagalbos paroda Kaselyje 2015. UAB “Goldas” Techninės pagalbos kelyje  padalinio specialistai. Marijus Jankauskas, Ignas Andriukaitis ir Šarūnas Jankauskas dalyvavo jau tradicine tapusioje išvykoje į Vokietijos miestą Kassel. Ten kaip ir kiekvienais metais vyko VBA („VERBAND DER BERGUNGS- UND ABSCHLEPPUNTERNEHMEN“ E.V.) organizuojama paroda techninės pagalbos teikėjams.

Paroda VBA Techninės Pagalbos Kaselyje 2015 VokietijojeParodos metu Goldas vadovai buvo susitikę su VBA asociacijos vienu iš vadovų Ralf Widliczek su kuriuo aptarė aktualius klausimus. Renginyje dalyvavo – turėjo savo stendą ir viena Lietuvoje asistavimo paslaugas teikianti įmonė pavadinimu Arro,. Šarūnas, Marijus ir Ignas skyrė kraštiečiams dėmesio ir pabendravo su pastarosios įmonės vadovais Arvydu Bebravičiumi ir Rolandu Raudoniu.

RENGINIO AKIMIRKOS GALERIJOJE

« 1 3 »

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime “nuo …  iki”

VBA Techninės Pagalbos paroda Kaselyje