Baltijos šalių automobilininkų klubų susitikimas

 

Technine Pagalba

Baltijos šalių automobilininkų klubų susitikimas. 2015 rugpjūčio 28-30 dienomis įvyko kasmetinis XVI – asis Baltijos šalių automobilininkų klubų susitikimas. Šiais metais susitikimo šeimininkas- Estijos autoklubas. Šaunūs organizatoriai- kompanija „FALCK“ Autoabi pakvietė kolegas, partnerius ir svečius į jaukią kaimo turizmo sodybą Nõmme Holiday Centre, Parnu apskrityje Estijoje

Lietuvos automobilininkų sąjungos prezidentas p. Rimvydas Anusauskas, pastebėjo, kad tokie susitikimai neformalioje aplinkoje, labai padeda siekti Baltijos šalių klubų bendradarbiavimo. LAS techninės pagalbos komiteto pirmininkas Saulius Kundrotas ne kartą lankėsi Baltijos šalių automobilių ir automobilininkų susitikimuose ir mano, kad be abejonės toks pasidalijimas patirtimi, bendros idėjos savo šalių automobilistų ir kitų eismo dalyvių labui.

Latvijos kolegos klubas LAMB ,Suomiją kolegos įmonės „Falck“ dalijosi techninės pagalbos teikimo kelyje taikomomis naujovėmis.
Visų Baltijos šalių Klubų ir įmonių atstovai dėkojo organizatoriams už puikią darbinę aplinka bei kultūrinė programa Estijoje

Baltijos šalių automobilininkų klubų susitikimas Estijoje

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *