Tarptautinė techninės pagalbos gelbėjimo operacija

Tarptautinė techninės pagalbos gelbėjimo operacija

Tarptautinė techninės  pagalbos gelbėjimo operacija. 2016 metų gegužės 9 diena apie 15 val 30 min kelyje A5, Kaunas -Marijampolė-Suvalkai. 95 kilometras  prie Palucmargių kaimo, likus 5 km iki Lietuvos-Lenkijos respublikos sienos perėjimo punkto, įvyko eismo įvykis. Kurio metu  susidūrė 5 transporto priemonės, iš kurių 1 lengvasis automobilis, 2 vilkikai su  puspriekabėmis ir 2 vilkikai su  autocisternomis .

Techninę pagalba kelyje suteikė Lietuvos techninės pagalbos įmonė UAB ,,Goldas” ir Lenkijos įmonė iš Augustavo ,,Transdzwig”. Kurios turi sukaupė  didelę patirtį bei tinkamą techniką tokiai pagalbai suteikti. Bendradarbiaujant  su kaimyninės valstybės techninės pagalbos įmone, greičiau ir operatyviau buvo atlaisvintas Via Baltica  kelio ruožas. Eismo įvykio metu vienas vairuotojas lengvai buvo sužeistas, bet po medikų apžiūros buvo  išleistas gydytis į namus .

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime “nuo …  iki”