VBA Techninės Pagalbos paroda Kaselyje 2016

Techninės Pagalbos paroda Kaselyje Vokietijoje. 2016 birželio 3 dieną UAB ,,Goldas” atstovai Marijus ir Šarūnas dalyvavo kasmetinėje techninės pagalbos kelyje paroda, kuri vyko Kaselio mieste, Vokietijoje. Parodos metu jie domėjosi ir susipažino su 2016 metų pristatytomis naujovėmis.

techninės pagalbos paroda ,,Goldas” atstovus  sudomino mobili aplikacija  ET360. Ji skirta techninei pagalbai kelyje modernizuoti. Mobilios aplikacijos pagalba klientas gali stebėti techninės pagalbos automobilio judėjimą užsakymo metu link jo sugedusio automobilio ir matyti už kiek laiko pagalba atvyks.

techninės pagalbos paroda

Uab ,,Goldas” atsovai domėjosi oro pagalvių techninėmis galimybėmis, skirtomis atversti ant šono parvirtusį sunkvežimį, kurį automobiliniu kranu neįmanoma atlikti . Pvz; po elektros linijos laidais, po viaduku ar tunelyje .

Akimirkos iš parodos

« 1 3 »

 
 

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime “nuo …  iki”