Techninės pagalbos paroda Lenkijoje

Kveitimas

Techninės pagalbos kelyje parodaTechninės pagalbos paroda Lenkijoje. 2016 metų lapkričio 14 dieną UAB Goldas atstovai Marijus ir Šarūnas dalyvavo techninės pagalbos kelyje parodoje, kuri vyko Kielce mieste Lenkijoje. Parodą organizavo asocijacija  ,,Pomoc polska drogowa“. Parodos metu vyko konferencija, kurioje dalyvavo pakviesti atstovai iš draudimų kompanijų, asistavimo įmonių. Asocijacija Polska pomoc drogowa diskutavo svarbiais klausimais, išsakė jiems aktualias problemas, ieškojo priimtinų visiems sprendimo būdų.

Kelios akimirkos iš parodos
 

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime “nuo …  iki”

Techninės pagalbos paroda Lenkijoje