Sisternos atkėlimo darbai

sisternos atkėlimo darbai

Sisternos atkėlimo darbai,  kuriuos atliko Goldas techninė pagalba 2017.08.18 ~20:45 kelyje A5 atkarpoje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai, netoli Lenkijos – Lietuvos sienos, lygiame kelyje, dėl neaiškių aplinkybių, apvirto Lenkijos piliečio vairuojama cisterna vežanti 27 tonas dyzelino, ko pasekoje buvo visiškai paralyžiuotas eismas abejomis kryptimis. Po stipraus smūgio į asfaltą cisterna trūko ir pradėjo tekėti degalai. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, dyzelinio kuro tekėjimą pavyko sumažinti, buvo imtasi veiksmų, kad skystis nepapultų į aplinka. Netrukus į įvykio vietą atskubėjo Techninės pagalbos kelyje ir gelbėjimo tarnybos Goldas specialistai. Apžiūrėjus eismo įvykio padarinius, buvo priimtas sprendimas atlaisvinti kelio dalį, kad magistralinis kelias nebūtų paralyžiuotas. Tam kad nedidinti galimai padarytos žalos gamtai, pilną degalų cisterną atversti ant ratų Goldas specialistai nesiėmė, nes kilo grėsmė cisternos trūkimo plėtimuisi. Pradėti degalų išpumpavimo darbai, kai cisterna buvo tuščia, pastaroji buvo atversta ant ratų ir nugabenta į saugojimo aikštelę. Kelias keturiomis eismo juostomis buvo atlaisvintas. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Sisternos atkėlimo darbus atliko sos24 kamanda .

Techninės pagalbos darbų video žiūrėkite čia…….

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”