Techninės pagalbos kelyje tarnybos kvietimas

Kvietimas. žuvusiųjų dienai paminėti

Pasaulinė žuvusiesiems eismo diena atminti

Kvietimas. Pasaulinė žuvusiesiems eismo diena atminti. Marijampolė, sekmadienis, lapkričio 19 d. 2017, 18:00-19:00 Kvietimas. Žuvusiųjų dienai paminėti. Goldas techninė pagalba kelyje tarnyba   kviečia į Lietuvos Automobilininkų Sąjungos (LAS) organizuojamą renginį, kuris vyks lapkričio 19 dieną, sekmadienį, Basanavičiaus aikštėje, Marijampolėje. Renginio metu Marijampolės ugniagesiai gelbėtojai demonstruos žmonių gelbėjimą iš sudužusio automobilio, VĮ „Kelių priežiūra” Marijampolės padalinio atstovai nemokamai dalins atšvaitus, vyks viktorina, kurios metu teisingai atsakę į klausimus turės galimybę laimėti prizus, demonstruosime kaip teisingai prisegti automobilinę kėdutę bei kaip tinkamai segėti saugos diržą automobilyje, Marijampolės policijos pareigūnai Žuvusiųjų dienai paminėti pristatys tarnybinį automobilį ir jo inventorių, vyks automobilinių saugos kėdučių mainai, į dangų bus leidžiami renginio svečių atsinešti dangaus žibintai (priklausimai nuo meteorologinių sąlygų).

Ši diena skirta prisiminti milijonus žuvusių ar sužeistų keliuose, taip pat pagarba suteikiama pagalbos kelyje tarnyboms, policijos pareigūnams, medicinos specialistams, ugniagesiams gelbėtojams kurie kasdien susiduria iššūkiais susijusiais su eismo įvykiais keliuose.

Pasaulio Sveikatos (WHO), Jungtinių Tautų (UN), Tarptautinės Automobilių Federacijos (FIA) ir Lietuvos Automobilininkų Sąjungos (LAS) organizacijų tikslas – renginiu dar kartą paskatinti vyriausybines ir nevyriausybines organizacijas visame pasaulyje atkreipti kuo didesnį visuomenės dėmesį į kelių eismo įvykius, jų pasekmes bei su jomis susijusias išlaidas. Taip pat raginama imtis priemonių, kurios padėtų išvengti šių nelaimių.

PROGRAMA

Renginio moderatorius: Šarūnas Jankauskas (LAS prezidiumo narys)

18:00-18:05 renginio atidarymas, žuvusiųjų keliuose pagerbimas tylos minute;

18:05-18:30 Marijampolės ugniagesiai gelbėtojai demonstruos žmonių gelbėjimą iš sudužusio automobilio;

18:30-18:35  viktorina, kurios metu teisingai atsakę į klausimus turės galimybę laimėti prizus;

18:35-18:45 demonstracija, kaip teisingai prisegti automobilinę kėdutę, bei kaip tinkamai segėti saugos diržą automobilyje;

18:00-19:00 Marijampolės policijos pareigūnai pristatys tarnybinį automobilį ir jo inventorių;

18:00-19:00 VĮ „Kelių priežiūra” Marijampolės padalinio atstovai nemokamai dalins atšvaitus;

18:00-19:00 mažuosius renginio dalyvius vežiosime LAS Tuk Tuk’ais;

18:00-19:00 į renginį pristatysime, per automobililinių kėdučių mainų akciją surinktas, automobilines saugos kėdutes. Renginio svečiai turės puikią galimybę „išaugtą” kėdutę išsimainyti į tinkamo dydžio arba atnešti savąją jau nenaudojamą;

18:50-18:59 į dangų leisime renginio svečių atsineštus dangaus žibintus (priklausimai nuo meteorologinių sąlygų);

19:00- renginio uždarymas.

Laukiame atvykstant!

Kvietimas. žuvusiųjų dienai paminėti