Automobilių servisas Kalvarijoje

Automobilių servisas Kalvarijoje

Automobilių servisas Kalvarijoje. UAB „Goldas” atlieka šiuos darbus.

  •  variklių, važiuoklių, elektros įrangos diagnostika ir remontas;
  • amortizatorių patikra ir keitimas;
  •  ratų montavimas, balansavimas ir remontas;
  •  išmetimo sistemos remontas, virinimas;
  •  sankabos diagnostika ir remontas;
  •  stabdžių efektyvumo patikra ir remontas;
  • paruošimas techninei apžiūrai.

Prieš patikėdami savo automobilį kitiems, pasidomėkite mūsų serviso  kainomis.

Automobilių servisas Kalvarijoje

Goldas UAB – įmonė teikianti paslaugas: Techninė pagalba kelyje, auto servisas, kubilai – jų gamyba ir pardavimas. Mūsų patirtis jau per dešimt metų darbo stažo. Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti meistrai turintys ilgametę darbo patirtį. Goldas auto servisas aptarnauja lengvuosius automobilius, visureigius, krovininį transportą ir priekabas, traktorius ir motorizuotą statybinę techniką. Atsitikus bėdai su Jūsų automobiliu mes greitai išspręsime atsiradusią problemą, jei reikės net parsivešime automobilį patys. Jums neteks nusivilti, nes mes stengiamės dėl kiekvieno kliento bandydami pranokti Jūsų lūkesčius bei savo atliktiems darbams suteikiame garantijas. Teikti profesionalias bei laiko patikrintas automobilių remonto paslaugas. Nuolat kelti savo darbuotojų kvalifikacija siunčiant juos į naujus mokymus bei seminarus, kad patenkinant savo klientų poreikius bei lūkesčius ir juos pranokti.
Siekti ilgalaikės partnerystes tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis.

Kontaktai……

Kas laikosi taisyklės darbą tikrinti mintimi, o mintį darbu… tas negali klysti, o jeigu ir suklysta, tai greitai randa teisingą kelią.

Automobilių servisas Kalvarijoje

Pati paprasčiausia veikla, kai ją vykdo menininkas, virsta meno kūrinio procesu. Taigi kiekvieno darbo prasmė slypi ne kažin kur išorėjo, o mumyse. Darbas – tai mūsų vidinio pasaulio veidrodis