Goldas techninės pagalbos kelyje ištraukimo darbai Alytus

ištraukimo darbai Alytaus

Ištraukimo darbai. UAB „Goldas” techninės pagalbos kelyje ištraukimo darbai prie Alytaus. Sunkiasvoris, nevaldomas sunkvežimis nuvažiavo nuo kelio,  jį sustabdė tik pakelėje augę medžiai. Incidento priežastis – vairuotojui staigiai pablogėjusi sveikata. Laimei vilkiko kelyje nepasitaikė kitų transporto priemonių. Musų įmonė www.sos24.lt atliko vilkiko su puspriekabe gelbėjimo darbus. Žemiau pateikime foto kaip buvo vykdomi darbai ištraukiant vilkiką su puspriekabe.

Daugiau apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu, gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas, perkrovimą kranu, pakrovėju arba rankomis, ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu, sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”

Goldas techninės pagalbos kelyje ištraukimo darbai prie Alytaus