Oro pagalvės

Stipriname savo įrangą oro pagalvėmis. Nuo šiol paslaugas galime atlikti dar greičiau, kokybiškiau, profesionaliau. Tai puiki galimybė įvykus eismo įvykiui apvirtus transporto priemonei, panaudojus oro pagalves, transporto priemonę atversti ant ratų. Aukšto pakėlimo oro pagalvės pagamintos, įmonės – Buitink Technology, kurias įsigijome iš pagalvių platintojo ir ilgamečio partnerio Transdźwig Zawadzcy.

Oro pagalvės

Oro pagalvės
Oro pagalvės

oro pagalvės

#WorkSmarterNotHarder

oro pagalvės

APIE MUS

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 15 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra O P E R A T Y V U M A S.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu, gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas, perkrovimą kranu, pakrovėju arba rankomis, ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”.