Sunkvežimio elektronika
Sunkvežimio elektronika

Elektros sistemos remontas

Nuo  elektrinės įrangos priklauso nepriekaištingas visų Jūsų sunkvežimio  mazgų ir agregatų veikimas. Elektros įranga - tai visi automobilio mazgai ir detalės, kurių darbas priklauso nuo elektros: starteris, generatorius, degimo / įpurškimo sistema ir  apšvietimo sistema. Be šių pagrindinių sunkvežimio elektrinės įrangos dalių, dar yra eilė antraeilių detalių ir mazgų, naudojančių elektros energiją.

Išėjus iš rikiuotės bent vienam sunkvežimio elektrinės įrangos elementui, geriausiu atveju pajusite, kad Jūsų sunkvežimis veikia nesklandžiai, o blogiausiu atveju sunkvežimis sustos ir negalėsite laiku pristatyti krovinio užsakovui

Pastebėję bent mažiausią  gedimą  krovininio automobilio elektros  įrangoje, nedelskite ir neatidėliokite  remonto.

UAB Goldas autoelektrikai  nesunkiai nustatys gedimo priežastį ir pakeis reikalingas detales.

Kompiuterinė diagnostika yra vienas pagrindinių įrankių, leidžiančių greičiau bei kokybiškiau pašalinti net pačius įvairiausius bei sudėtingiausius automobilių gedimus. Verta pabrėžti, jog būtent kompiuterinė diagnostika palengvina autoserviso darbuotojų darbą bei užtikrina kokybę.

Kuo svarbi kompiuterinė diagnostika?

Šiandien kompiuterinės diagnostikos dėka yra sėkmingai atliekamas elektroninės sistemos testavimas, randamos klaidos, užtikrinamas jų pašalinimas, nustatomos variklio, kėbulo bei važiuoklės gedimus. Būtina paminėti ir tai, jog šiuolaikinė diagnostika yra pajėgi nustatyti beveik visus sunkvežimio gedimus  gedimus. Taigi, visai nesvarbu, kokios markės bei modelio sunkvežimį eksloatuojate  – gedimai bus nustatyti per trumpiausią laiko tarpą.

Nors kompiuterinė diagnostika išties palengvina darbą bei garantuoja geresnius darbo rezultatus, reikia pastebėti, jog dirbti su ja nėra paprasta, todėl mūsų įmonėje kompiuterinė diagnostika yra atliekama tik profesionaliai šį darbą išmanančių specialistų, turinčių patirties.

 

Kompiuterinė diagnostika
Kompiuterinė diagnostika

Stabdžių moduletoriaus remontas
Stabdžių moduletoriaus remontas

Musų įmonės autoelektrikai atlieka šiuos remonto darbus

Kompiuterinė diagnostika visų krovinių transporto priemonių.

Klaidų nuskaitymas ir šalinimas

Valdymo blokų ZBR, FFR, VDO, EDC EBS, SCR  remontas, keitimas ir programavimas

EBS moduletorių KNORR, WABCO, HALDEX , keitimas programavimas sunkvežimiams ir  puspriekabėms

Elektros instaliacijos keitimas

Ir kiti darbai