Krano nuoma Marijampolė

Auto krano nuoma Marijampolė 24 val. Krano keliamoji galia 30 tonų, strėlės ilgis 29 metrai. UAB Goldas teikia automobilinio auto krano nuoma Marijampolėje – paslaugos atliekamos Marijampolės, Alytaus Vilkaviškio miestuose. Taip pat teikiame techninės pagalbos kelyje paslaugas. Auto krano nuoma Marijampolė

Saugumas Goldas yra ne tik politika, prioritetas ar tikslas; tai pagrindinė kiekvienos mūsų atliekamos užduoties vertybė. Visi Goldas komandos nariai turi vieną tikslą: kuo efektyviau ir saugiau atlikti savo darbą

Kartais tenka atlikti ir kėlimo darbus – sukrauti tam tikras medžiagas ar tiesiog perkelti daiktą iš vienos vietos į kitą. Puiku, jei krovinys sveria vos keliasdešimt ar keliasdešimt kilogramų – tokiu atveju jį iš vienos vietos be didelių pastangų perkels kelių žmonių komanda, tačiau jei objektas sveria kelis šimtus kilogramų, akivaizdu, žmogiškieji ištekliai bus per maži. net patys sunkiausi kroviniai bus perkelti greitai ir lengvai.

Paskambinę mums galite būti tikri, kad gausite kokybišką kranų nuomos įrangą ir aptarnavimą

Telefonas +370 640 22220 arba elektroninis paštas sos24@sos24.lt

Auto krano nuoma Marijampolėje, Kalvarijoje, Vilkaviškyje, Lazdijuose, Alytuje

Esame įsitikinę kad sėkmė lydi tuos, kuriems klientas yra svarbiausias. Tuo vadovaujamės ir mes – mums svarbus kiekvienas klientas, jo poreikiai bei pageidavimai. Drąsiai priimame naujus iššūkius, nuolatos mokomės, tobulėjam, taikom naujausias technologijas. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

Apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS. Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu, gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas, perkrovimą kranu, pakrovėju arba rankomis, ištraukimą ir transportavimą iki serviso.