Lauko kubilas

Lauko Kubilas – pirtis, tai jūsų poilsis po sunkios darbo savaitės. GOLDO kubilai yra ilgaamžiai ir ekonomiški. Kubilų prekyba, gamyba ir pardavimas. Kubilas – tai didžiulė statinė su vandeniu, įkaitintu iki 37–40O C. Joje mėgaujamasi sėdomis pečiams panirus, kyšant tik galvai virš vandens. Lauko kubilas pirtis-kubilas jau seniai nebe naujiena nei lietuviams, nei japonams bei skandinavams. Skandinavijos šalyse dar gilioje senovėje vikingai po kelionių laivais grįžę į uostus, atsipalaiduodavo bei įgaudavo jėgų prikaitintuose vandens kubiluose. Japonijoje šio malonumo tradicijos dar gilesnės: japonai nuo seno garsėja savo higiena bei gera sveikata. Pasak Japonijos medikų, ši ganėtinai paprasta procedūra turi didžiulį profilaktinį poveikį nuo gripo, slogos, be to, labai padeda esant medžiagų apykaitos sutrikimų, sergant reumatu, širdies ir kraujagyslių bei nervų ligomis. Mažina įtampą ir stresą

Goldas UAB gamina išskirtinius lauko kubilus, kurie yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir dekoruoti ąžuolu. Goldo kubilo pakura yra po kubilu tuo pasiekiamas greitas kubilo įkaitimas. Į kubilą gali būti įmontuota masažinė sistema.

Lauko kubilas pirtis gamyba pardavimas
  • 2 metrų skersmens.
  • Pagrindas iš nerūdijančio plieno.
  • Pakura iš apačios .
  • Dekoruota ąžuolu.
  • Masažinė sistema.
  • Galima kūrenti malkomis, anglimis.

Daugiau informacijos apie mūsų gaminamus lauko kubilus telefonu +370 65668447

Lauko kubilas gamyba pardavimas

Apie Mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų. Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS. Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu, gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą.