ORO pagalvės

Oro pagalvės skirtos sunkvežimių, puspriekabių šaldytuvų atvertimo – atkėlimo gelbėjimo darbams atlikti. Nereikalingas krovinio iškrovimas. Oro pagalvė naudojamas tada, kai įprasti atvertimo-atkėlimo būdai nebepadeda. Pavyzdžiui, autobusai, sunkvežimiai, puspriekabės ar priekabos guli ant šonų ir gali būti išgelbėti tik naudojant oro pripildytus kėlimo maišus.

Oro Pagalvės atkėlimui, Sunkvežimių atvertimo atkėlimo

Žemas slėgis, kurį pagalvė daro sunkvežimiui ir kroviniui, sumažina žalą atkėlimo metu iki minimumo. Kitas oro pagalvės atkūrimo privalumas yra trumpas laikas. Daugumoje gelbėjimo darbų sunkvežimiai gali būti pastatyti vertikaliai neiškraunant krovinio naudojant oro pagalves

Pagalvėlės sukuria didelį paviršiaus plotą, kuris pasiskirsto visame šoniniame paviršiuje. Nedidelis slėgis, bet daug jėgos veikiant sunkvežimio ar autobuso šonines sieneles ir apkrovą, transporto priemonė vėl ištaisoma nesukant važiuoklės.

Kad sunkvežimis neapvirstų, naudojamos papildomos pagalvėlės (gaudymo maišai). Šios pagalvėlės gali būti naudojamos sunkvežimio apvertimo taške palaikyti. Tai sumažina sunkvežimio apsivertimo greitį.

Oro pagalvės

Jūsų rūpesčiai-mūsų sprendimai. Pasitikėkite mumis!

Esame įsitikinę kad sėkmė lydi tuos, kuriems klientas yra svarbiausias. Tuo vadovaujamės ir mes – mums svarbus kiekvienas klientas, jo poreikiai bei pageidavimai. Drąsiai priimame naujus iššūkius, nuolatos mokomės, tobulėjam, taikom naujausias technologijas. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

Apie mus

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu, gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas, perkrovimą kranu, pakrovėju arba rankomis, ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”

 

 

 

Reikalinga paslauga ar informacija?

Susisiekite:

Skambinkite +370 640 22220

Rašykite mums: sos24@sos24.lt