Lauko pirtis – kubilas

Ilgaamžiai - ekonomiški

UAB „Goldas“, sutelkęs ilgametę meistrų darbo su medžiu ir nerūdijančiu plienu patirtį, pirmasis Lietuvoje, lauko pirčių kubilų rinkai pasiūlė unikalų produktą – lauko pirtį-kubilą iš nerūdijančio plieno, iš vidaus ir išorės dekoruotą medžiu. Medienos rūšį klientas gali išsirinkti pagal pageidavimą (pušis, eglė, maumedis, uosis, ąžuolas, raudonasis kedras ir kt.).Kadangi mūsų siūlomas produktas pagamintas iš nerūdijančio plieno, šildomas iš apačios, reikiamą vandens temperatūrą (37–40O C, lauke esant neigiamai temperatūrai) pasiekia tris kartus greičiau nei įprastuose mediniuose kubiluose, kur krosnis stovi šalia sienelės, truputį pakelta nuo grindų. Kietojo kuro sąnaudos (malkos, durpių, pjuvenų briketai) yra ganėtinai nedidelės, todėl Jūs galite rinktis didesnį kubilą su tais pačiais kūrenimo kaštais (2 metrų skersmens „Goldo kubilas“ atstoja 2,4 metrų skersmens įprastinį kubilą).

Goldo kubilai -Ilgaamžiai - ekonomiškiŠiai lauko pirčiai-kubilui nereikia didelės ir kruopščios priežiūros nepriklausomai nuo to, žiema ar vasara. Jo nereikia brinkinti ar kaip nors kitaip saugoti nuo perdžiūvimo. Jis niekada nepraleis vandens. Didžiulę „Goldo kubilo“ pakurą patogu ir lengva kūrenti: primetant daug malkų kūrenimas užima mažai laiko, be to, nereikia jokio papildomo elektrinio šildymo.Kūrenimas iš apačios suteikia galimybę sėdėti žmonėms „Goldo kubile“ ratu. Įprasto kubilo viduje krosnis atitverta lentelėmis, todėl jame sumažėja vietos. Dėl sienelių, apšiltintų akmens vata ir gerai hidroizoliuotų, vandens temperatūra išsilaiko itin ilgai.Mes esame įsitikinę, jog Jums po dienos darbų nuvažiavus į sodybą ar prie namo, kur stovi kubilas, susiruošus maudytis, nereikės vargti, t. y. brinkinti kubilo ar išleisti prirūgusio vandens. Jums tereikės atsukti vandens ventilį, kad vanduo tekėtų į kubilą. Pripildę 10–15 cm vandens, galėsite pradėti kurti: kol vanduo bėgs, kartu ir prikais. Netrukus galėsite sėdėti karštame kubile, gėrėtis žvaigždėtu dangumi, gurkšnoti savo mėgstamą gėrimą, pamiršti visus kasdienius rūpesčius.Klientui pageidaujant galime mūsų gaminamame kubile sumontuoti hidromasažinės vonios sistemą. Tokiame kubile galima mėgautis ir karštuoju metų laiku – vėsiame vandenyje atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Taigi šis „Goldo kubilas“ Jums tarnaus ištisus metus.

Lauko kubilas

Lauko kubilas

Kubilų istorija

Kubilas – tai didžiulė statinė su vandeniu, įkaitintu iki 37–40O C. Joje mėgaujamasi sėdomis pečiams panirus, kyšant tik galvai virš vandens. Lauko pirtis-kubilas jau seniai nebe naujiena nei lietuviams, nei japonams bei skandinavams. Skandinavijos šalyse dar gilioje senovėje vikingai po kelionių laivais grįžę į uostus, atsipalaiduodavo bei įgaudavo jėgų prikaitintuose vandens kubiluose. Japonijoje šio malonumo tradicijos dar gilesnės: japonai nuo seno garsėja savo higiena bei gera sveikata. Pasak Japonijos medikų, ši ganėtinai paprasta procedūra turi didžiulį profilaktinį poveikį nuo gripo, slogos, be to, labai padeda esant medžiagų apykaitos sutrikimų, sergant reumatu, širdies ir kraujagyslių bei nervų ligomis. Mažina įtampą ir stresą. Kubiluose ne tik maudomasi su šeimomis, bet ir aptariamos naujienos su svečiais, net rengiami verslo susitikimai. Lietuviai neatsilieka nuo skandinavų ir japonų: mes taip pat gydomės, įgauname jėgų bei mėgaujamės kubilo suteikiamais malonumais ir nauda. Vis daugiau tautiečių supranta lauko pirties-kubilo teikiamą naudą ir pasijunta kaip islandai geizeryje kalno šlaite.

kubilai

kubilai

kubilai

Dėl kubilų skambinkite +37065668447

Susisiekite el. paštu info@goldas.lt