Skubus mokėjimas už paslaugas

[spacer height="40px"]

Kliento patogumui galimybė apmokėti techninės pagalbos paslaugą internetu visą parą. Mokėjimą atlikti užtruks tik kelias minutes.

Sąvokos :

 • Vykdytojas - UAB "Goldas"
 •  Klientas - juridinis arba fizinis asmuo užsakantis paslaugas.
 • PaySera - (iki 2013 m. – Webtopay) – tarptautinė universali mokėjimų platforma, suteikianti galimybę atsiskaityti internetu, grynaisiais ir mobiliaisiais įrenginiais. Fiziniams ir juridiniams asmenims „Paysera“ leidžia atsidaryti atsiskaitomąją sąskaitą ir iš jos vykdyti mokėjimų operacijas – gauti ir siųsti pinigus, konvertuoti valiutą, atsiskaityti už prekes ir paslaugas. „Paysera“ taip pat leidžia rinkti įmokas internetu, teikia elektroninės prekybos sprendimus. Paysera yra sukurta ir administruojama uždarosios akcinės bendrovės „EVP international“, pirmosios Lietuvoje elektroninių pinigų įstaigos. Lietuvoje Paysera iki 2015 buvo žinoma kaip „Mokėjimai.lt“, vėliau visiškai pakeitė pavadinimą.
 • Paslauga - į paslaugos sąvoką įeina  atvykimas pas klientą. Paslaugos atlikimo pradžia  aptariama prieš atliekant mokėjimą. Vykdytojo atstovas sms žinutėje ar elektroniniu paštu nurodo per kiek laiko nuo pinigų gavimo pradės paslaugos atlikimą.
 • Išankstinis mokėjimas (avansas) - tai tarp Kliento ir Vykdytojo aptarta pinigų suma, kuri dėl Kliento kaltės neatlikus paslaugos yra negrąžinama. PVZ.: Klientas užsako paslaugą transporto priemonės užvedimas, aptarta suma už paslaugą 40 eur, Vykdytojas paprašo išankstinio  mokėjimo, Klientas perveda išankstinį  mokėjimą 20 eur. Vykdytojas gavęs įmoką išsiunčia techninės pagalbos automobilį paslaugai atlikti, kas traktuojama kaip paslaugos atlikimo pradžia, tuo tarpu  klientas pareiškia, kad  paslauga nėra reikalinga, nes automobilį užsivedė, tokiu atveju išankstinis  mokėjimas Klientui negrąžinamas.
 • Dalinis mokėjimas - tai skubus mokėjimas kurį klientas gali atlikti tuo atveju jei jau paslauga (techninės pagalbos ar remonto) yra atlikta, bet klientas negali sumokėti visos sumos iš karto , bei pageidauja mokėjimus  atlikti dalimis.
 • Galutinis mokėjimas - tai skubus mokėjimas už paslaugas (techninės pagalbos ar remonto) kuomet yra aiški galutinė paslaugos suma už jau atliktas paslaugas. Tokio mokėjimo šalių susitarimu nėra grąžinami, ryšium su tuo kad paslauga yra atlikta.
 • Kliento informavimas - gavęs mokėjimą Vykdytojo atstovas sms žinute, elektroniniu paštu  ar skambučiu informuoja Klientą kad mokėjimas gautas ir nurodo kada bus pradėta teikti paslauga. 
          PASPAUSDAMAS ANT NUORODOS IR PERVESDAMAS PINIGUS KLIENTAS SUTINKA SU TUO KAD :
 1.  PVM sąskaitą faktūrą jis gaus mokėjime nurodytu elektroniniu paštu sekančią darbo dieną po apmokėjimo.
 2.   Jei jis atlieka išankstinį mokėjimą ir jei dėl Kliento kaltės jam aptartos paslaugos nebus suteiktos pinigai nebus grąžinami.
 3.   UAB "Goldas" neprisiima atsakomybės jei Kliento pinigai pervesti į UAB "Goldas" sąskaitą dėl kokių nors aplinkybių nepasieks gavėjo sąskaitos. Toks ginčas sprendžiamas darbo dieną kuomet trečioji šalis - paySera išnagrinės situaciją.
 4.   SMS žinutė kurioje nurodyta informacija mokėjimui yra kaip mokėjimo yra avansinio išankstinio, dalinio ar galutinio mokėjimo pagrindas.
 5.   Susipažino su aukščiau išvardintomis sąlygomis, sąvokomis ir terminais.
 6.   Iš mūsų darbuotojų numerio (+370-656-68447, ) gavę sms žinutę kurioje bus nurodyta : mokėjimo pagrindas  - transportavimas, ištraukimas, remontas ar kita paslauga  paspauskite ant žemiau esančio PaySera logotipo ir atlikite   veiksmus mokėjimui atlikti:
ATLIKTI MOKĖJIMĄ :

skubus mokėjimas

[spacer height="100px"]