Skubus mokėjimas GOLDAS

Skubus mokėjimas už techninės pagalbos paslaugą internetu visą parą.

Mokėjimą atlikti užtruks tik kelias minutes. Savokos:

Vykdytojas – UAB “Goldas”.

Klientas – asmuo užsakantis paslaugas.

,,PaySera” – tarptautinė mokėjimų platforma, suteikianti galimybę atsiskaityti internetu. „Paysera“ leidžia atsidaryti atsiskaitomąją sąskaitą ir iš jos vykdyti mokėjimų operacijas – gauti ir siųsti pinigus, konvertuoti valiutą, atsiskaityti už prekes ir paslaugas. „Paysera“ taip pat leidžia rinkti įmokas internetu, teikia elektroninės prekybos sprendimus. Paysera yra sukurta ir administruojama uždarosios akcinės bendrovės „EVP international“, pirmosios Lietuvoje elektroninių pinigų įstaigos. Lietuvoje Paysera iki 2015 buvo žinoma kaip „Mokėjimai.lt“, vėliau visiškai pakeitė pavadinimą.

Paslauga – atvykimas pas klientą, techninės pagalbos ar remonto suteikimas.

Išankstinis mokėjimas – tai tarp Kliento ir Vykdytojo aptarta pinigų suma, kuri dėl Kliento kaltės neatlikus paslaugos yra negrąžinama.

Dalinis mokėjimas – tai skubus mokėjimas kurį klientas gali atlikti tuo atveju jei jau paslauga (techninės pagalbos ar remonto) yra atlikta, bet klientas negali sumokėti visos sumos iš karto , bei pageidauja mokėjimus atlikti dalimis.

Galutinis mokėjimas – tai skubus mokėjimas už paslaugas (techninės pagalbos ar remonto) kuomet yra aiški galutinė paslaugos suma už jau atliktas paslaugas.

Kliento informavimas – gavęs išankstinį mokėjimą Vykdytojo atstovas SMS žinute, elektroniniu paštu  ar skambučiu informuoja Klientą kad mokėjimas gautas ir nurodo kada bus pradėta teikti paslauga

Atlikdamas mokėjimą  klientas sutinka:

  • PVM sąskaitą faktūrą jis gaus mokėjime nurodytu elektroniniu paštu sekančią darbo dieną po apmokėjimo.
  • Jei jis atlieka išankstinį mokėjimą ir jei dėl Kliento kaltės jam aptartos paslaugos nebus suteiktos pinigai nebus grąžinami.
  • UAB „Goldas” neprisiima atsakomybės jei Kliento pinigai pervesti į UAB „Goldas” sąskaitą dėl kokių nors aplinkybių nepasieks gavėjo sąskaitos. Toks ginčas sprendžiamas darbo dieną kuomet trečioji šalis – PAYSAERA išnagrinės situaciją.
  • Susipažino su aukščiau išvardintomis sąlygomis, sąvokomis ir terminais.
  • Iš mūsų darbuotojų numerio +37064022220 gavę SMS žinutę kurioje bus nurodyta : mokėjimo pagrindas  – transportavimas, ištraukimas, remontas ar kita paslauga  paspauskite ant žemiau esančio PaySera logotipo ir atlikite veiksmus mokėjimui atlikti:
Skubus mokėjimas už techninės pagalbos paslaugas