Sunkvežimių transportavimas

Sunkvežimių transportavimas ir automobilių transportavimas. UAB Goldas turi galimybę transportuoti sunkvežimius, vilkikus, lengvuosius automobilius, visureigius, mikroautobusus, vilkikus, priekabas, puspriekabes. Nevažiuojančias transporto priemones transportuojame  dalinai arba pilnai pakrovus pagal esamą poreikį bei situaciją. Pasirūpiname jūsų transporto priemonės transportavimu iki artimiausio mūsų rekomenduojamo serviso ar į jūsų nurodytą vietą. Paslauga atliekame Lietuvoje, Lenkijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos šalyse. Mūsų įmonė glaudžiai bendradarbiauja su kitomis techninės pagalbos tarnybomis, todėl esant galimybei mes galim jums pasiūlyti savo patikimų partnerių paslaugas už priimtiną kainą  tiek  Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Sunkvežimių transportavimas.

Sunkvežimių transportavimas– tai mūsų specializacija. Dažnai pasitaiko, kad kelionės metu iškilusios techninės automobilio problemos ar įvairūs netikėti gedimai gali smarkiai pakoreguoti Jūsų kelionės planus. Įvykus avarijai ar sugedus mašinai, ne tik patiriama pakankamai streso, tačiau ir yra būtina skubiai išspręsti esamą situaciją.

Automobilių ir sunkvežimių transportavimas

Jūsų rūpesčiai-mūsų sprendimai. Pasitikėkite mumis!

Transportavimas

Jei Jūsų transporto priemonė staiga sugedo, ar iškilo kokių nors kitų problemų, ir Jums reikalinga skubi techninė pagalba kelyje, skambinkite visą parą ir gaukite išsamią informaciją apie techninės pagalbos kelyje paslaugas. Telefonas pasiteirauti +37064022220

Esame įsitikinę kad sėkmė lydi tuos, kuriems klientas yra svarbiausias. Tuo vadovaujamės ir mes – mums svarbus kiekvienas klientas, jo poreikiai bei pageidavimai. Drąsiai priimame naujus iššūkius, nuolatos mokomės, tobulėjam, taikom naujausias technologijas. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

Sunkvežimių Transportavimas

 

 

 

 Reikalinga pagalba?

Skambinkite +370 640 22220

Rašykite mums: sos24@sos24.lt

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu, gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas, perkrovimą kranu, pakrovėju arba rankomis, ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”