Transportavimas Automobilių ir Sunkvežimių

Sunkvežimių ir automobilių transportavimas. Paslaugas UAB Goldas atlieka labai plačiai: turi galimybę transportuoti  lengvuosius automobilius, visureigius, mikroautobusus, vilkikus, sunkvežimius,  priekabas, puspriekabes. Nevažiuojančias transporto priemones transportuojame  dalinai arba pilnai pakrovus pagal esamą poreikį bei situaciją. Pasirūpiname jūsų transporto priemonės transportavimu iki artimiausio mūsų rekomenduojamo serviso ar į jūsų nurodytą vietą. Paslauga atliekame Lietuvoje, Lenkijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos šalyse. Musų įmonė glaudžiai bendradarbiauja su kitomis techninės pagalbos tarnybomis, todėl esant galimybei mes galim jums pasiūlyti savo patikimų partnerių paslaugas už priimtiną kainą  tiek  Lietuvoje, tiek visoje Europoje.

Transportavimas– tai mūsų specializacija. Dažnai pasitaiko, kad kelionės metu iškilusios techninės automobilio problemos ar įvairūs netikėti gedimai gali smarkiai pakoreguoti Jūsų kelionės planus. Įvykus avarijai ar sugedus mašinai, ne tik patiriama pakankamai streso, tačiau ir yra būtina skubiai išspręsti esamą situaciją.

Jūsų rūpesčiai-mūsų sprendimai. Pasitikėkite mumis!

Jei Jūsų transporto priemonė staiga sugedo, ar iškilo kokių nors kitų problemų, ir Jums reikalinga skubi techninė pagalba kelyje, skambinkite visą parą ir gaukite išsamią informaciją apie techninės pagalbos kelyje paslaugas. Telefonas pasiteirauti +37064022220

Esame įsitikinę kad sėkmė lydi tuos, kuriems klientas yra svarbiausias. Tuo vadovaujamės ir mes – mums svarbus kiekvienas klientas, jo poreikiai bei pageidavimai. Drąsiai priimame naujus iššūkius, nuolatos mokomės, tobulėjam, taikom naujausias technologijas. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

Sunkvežimių Transportavimas

 

 

 

 Reikalinga pagalba?

Skambinkite +370 640 22220

Rašykite mums: sos24@sos24.lt