Techninė pagalba Lenkijoje

Techninė pagalba Lenkijoje visą parą. Techninė pagalba atvyks pas Jus per trumpiausią laiką. UAB Goldas – tai kvalifikuota, greitai reaguojanti ir profesionali komanda, kuri pasirūpins Jūsų transporto priemonės saugumu. Esame tam, kad jūsų kelionės tikslas būtų pasiektas be rūpesčių. Atsakingai vertiname kiekvieno kliento poreikius ir visada randame optimaliausią sprendimą.

Techninė pagalba – tai mūsų specializacija. Dažnai pasitaiko, kad kelionės metu iškilusios techninės automobilio problemos ar įvairūs netikėti gedimai gali smarkiai pakoreguoti Jūsų kelionės planus. Įvykus avarijai ar sugedus mašinai, ne tik patiriama pakankamai streso, tačiau ir yra būtina skubiai išspręsti esamą situaciją.

Jūsų rūpesčiai-mūsų sprendimai. Pasitikėkite mumis!

Techninė pagalba Lenkijoje

Didžiausia nedorybė – imtis darbo, kurio nemoki. – Napoleonas Bonapartas.

Techninė pagalba Lenkijoje visą parą

Mes atliekame šias paslaugas Lenkijoje:

  • Rato keitimas
  • Smulkus remontas kelyje
  • Kuro pristatymas
  • Užvedimas
  • Transportavimas į Jūsų nurodytą vietą ar į mūsų servisą
  • Ištraukimas
  • Avarinis durų atidarymas
  • Sumaišyto kuro ištraukimas ir automobilio užvedimas
Techninė pagalba Lenkijoje

Jei Jūsų transporto priemonė staiga sugedo, ar iškilo kokių nors kitų problemų, ir Jums reikalinga skubi techninė pagalba kelyje, galite pasinaudoti mūsų partnerių paslaugomis Polska pomoc drogowa” daugiau….. Ten rasite žemėlapį su kontaktais, kompanijų teikiančių paslaugas Lenkijoje arčiausia Jūsų.

Jei dėl kokių nors priežasčių nepavyks susitarti dėl pagalbos, visada galite skambinkite mums visą ir mes atvyksime pas jus iš Lietuvos. Telefonas pasiteirauti +37064022220

Techninė pagalba Lenkijoje paslaugos Daugiau…

Esame įsitikinę kad sėkmė lydi tuos, kuriems klientas yra svarbiausias. Tuo vadovaujamės ir mes – mums svarbus kiekvienas klientas, jo poreikiai bei pageidavimai. Drąsiai priimame naujus iššūkius, nuolatos mokomės, tobulėjam, taikom naujausias technologijas. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

 

 

 

 Reikalinga pagalba?

Skambinkite +370 640 22220

Rašykite mums: sos24@sos24.lt