Nuotraukų galerija !!!

Techninės pagalbos kelyje nuotraukų galerija. Nuotraukose pateikta, kaip UAB ,,Goldas” techninės pagalbos darbuotojai atlieka techninės pagalbos paslaugas, kaip iškrauname krovinį , atverčiame ir ištraukiame ant kelio transporto priemonę. Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus.

Didžiausia nedorybė – imtis darbo, kurio nemoki. – Napoleonas Bonapartas.

Techninės pagalbos nuotraukų galerija 2023 metai

« 3 15 »

Techninės pagalbos nuotraukų galerija 2022 metai

« 5 9 »

Techninės pagalbos nuotraukų galerija 2021 metai

« 3 8 »

Techninės pagalbos nuotraukų galerija 2020 metai

No Images found.

Techninės pagalbos nuotraukų galerija 2019 metai

No Images found.

Techninės pagalbos nuotraukų galerija 2018 metai

« 1 15 »

Techninės pagalbos kelyje foto galerija 2015-2017 metai

« 1 88 »

Esame įsitikinę kad sėkmė lydi tuos, kuriems klientas yra svarbiausias. Tuo vadovaujamės ir mes – mums svarbus kiekvienas klientas, jo poreikiai bei pageidavimai. Drąsiai priimame naujus iššūkius, nuolatos mokomės, tobulėjam, taikom naujausias technologijas. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

Jūsų rūpesčiai-mūsų sprendimai. Pasitikėkite mumis!

Techninės pagalbos atliktų darbų nuotraukų galerija

Techninė pagalba kelyje– tai mūsų specializacija. Dažnai pasitaiko, kad kelionės metu iškilusios techninės automobilio problemos ar įvairūs netikėti gedimai gali smarkiai pakoreguoti Jūsų kelionės planus. Įvykus avarijai ar sugedus mašinai, ne tik patiriama pakankamai streso, tačiau ir yra būtina skubiai išspręsti esamą situaciją. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

Jūsų problemos  – Mūsų sprendimai !

Techninės pagalbos kelyje nuotraukų galerija