Tralas Lazdijuose visą parą

Tralas Lazdijuose visą parą. Tralas atvyks pas Jus per trumpiausią laiką. UAB Goldas – tai kvalifikuota, greitai reaguojanti ir profesionali komanda, kuri pasirūpins Jūsų transporto priemonės saugumu Lazdijuose. Esame tam, kad jūsų kelionės tikslas būtų pasiektas be rūpesčių. Atsakingai vertiname kiekvieno kliento poreikius ir visada randame optimaliausią sprendimą. Tralas Lazdijuose.

Techninė pagalba Lazdijuose – tai mūsų specializacija. Dažnai pasitaiko, kad kelionės metu iškilusios techninės automobilio problemos ar įvairūs netikėti gedimai gali smarkiai pakoreguoti Jūsų kelionės planus. Įvykus avarijai ar sugedus mašinai, ne tik patiriama pakankamai streso, tačiau ir yra būtina skubiai išspręsti esamą situaciją.

Jūsų rūpesčiai-mūsų sprendimai. Pasitikėkite mumis!

Tralas Lazdijuose.
Tralas Lazdijuose.
Techninė pagalba Marijampolė, Tralas Lazdijuose.

Didžiausia nedorybė – imtis darbo, kurio nemoki. – Napoleonas Bonapartas.

Mes atliekame šias paslaugas Lazdijuose:

 • Rato keitimas
 • Smulkus remontas
  kelyje
 • Kuro pristatymas
 • Užvedimas
 • Transportavimas į Jūsų
  nurodytą vietą ar į mūsų servisą
 • Ištraukimas
 • Avarinis durų
  atidarymas
 • Sumaišyto kuro
  ištraukimas ir automobilio užvedimas

Jei Jūsų transporto priemonė staiga sugedo Lazdijuose, ar iškilo kokių nors kitų problemų, ir Jums reikalinga skubi techninė pagalba kelyje, skambinkite visą parą ir gaukite išsamią informaciją apie techninės pagalbos kelyje paslaugas. Telefonas pasiteirauti +37064022220

Tralas Lazdijai paslaugos Daugiau…

Esame įsitikinę kad sėkmė lydi tuos, kuriems klientas yra svarbiausias. Tuo vadovaujamės ir mes – mums svarbus kiekvienas klientas, jo poreikiai bei pageidavimai. Drąsiai priimame naujus iššūkius, nuolatos mokomės, tobulėjam, taikom naujausias technologijas. Tai darome tik dėl Jūsų! Mums svarbu suteikti aukščiausią darbų kokybę už geriausią kainą, bei įrodyti, kad verta grįžti pas mus!

 

 

 

 Reikalinga pagalba?

Skambinkite +370 640 22220

Rašykite mums: sos24@sos24.lt