UAB Goldas tapo tikrąja LAS nare

Lietuvos automobilininkų sąjungos, UAB Goldas 2015 metų kovo 12 dieną, vykusiame Lietuvos automobilininkų sąjungos Prezidiumo posėdyje, uždaroji akcinė bendrovė Goldas ,  tapo organizacijos veikiančios nuo 1974 metų tikrąja  nare.

Posėdžio metu priėmus naują narį, buvo suformuotas Techninės pagalbos komitetas. Prioritetinis komiteto tikslas kelti techninės pagalbos kelyje paslaugų lygį automobilininkams siekiant kuo didesnio saugumo ir mobilumo automobilių vairuotojams.

Goldo vadovas Šarūnas Jankauskas buvo paskirtas komiteto pirmininko pavaduotoju.

Apie mus – Goldas UAB komercinio transporto remonto paslaugas teikti pradėjome 2006 metais. Praėjus metams pamatėme kad nuo remonto neatskiriama  yra ir techninės pagalbos kelyje paslauga, ją Klientams teikti pradėjome nuo 2007 metų.

Per daugiau nei 10 paslaugų teikimo metų vežėjams, įsitikinome, kad Nr. 1 atliekant paslaugą yra OPERATYVUMAS.

Mūsų prioritetas yra skubiai suteikti paslaugas, kad Klientas išliktų mobilus. Tam tikslui 24 valandas per parą budi mechanikas. Kuris specialiais įrankiais techninės pagalbos automobiliu,  gali nuvykti į bet kurią Lietuvos ar net Lenkijos vietą. Esant sunkesniam gedimui mes Jums pasiūlysime transportavimo paslaugą, ir Jūsų sugedusi transporto priemonė bus pristatyta į Goldas UAB servisą, kuriame vadovaujantis įmonės remonto nuostatais, neplanuotiems remontams visuomet laikome laisvą remontui vietą. Ištikus nelaimei – vairuotojui nuvažiavus nuo kelio ar pan. – siūlome ir gelbėjimo paslaugas perkrovimą mūsų kranu, pakrovėju arba rankomis, be abejo ištraukimą ir transportavimą iki serviso. Transporto priemonę apgadintą po auto įvykio, kliento pageidavimu ,sąmatą suderinsime su draudimo kompanija ar juo pačiu ir kokybiškai, bei operatyviai atstatysime pirminę transporto priemonės būklę. Galime drąsiai teigti – remonto ir gelbėjimo paslaugas suteiksime „nuo …  iki”

Lietuvos automobilininkų sąjungos, UAB Goldas